ANALIZA PIERWIASTKOWA WŁOSÓW CZYLI TWÓJ WŁOS PRAWDĘ CI POWIE.

Analiza Pierwiastkowa Włosów (APW) to nowoczesna metoda diagnostyczna, która umożliwia ocenę stanu odżywienia ludzkiego organizmu, oraz poznanie jego indywidualnych potrzeb na poziomie biochemicznym. Pozwala na ustalenie indywidualnych zaleceń dietetycznych oraz odpowiedniej suplementacji witaminowo – mikroelementowej. Przeznaczona jest dla osób chcących świadomie dbać o swoje zdrowie w zakresie profilaktyki zdrowia, oraz wspomagająco w procesach leczenia i w rehabilitacji.
Na nasze zdrowie i samopoczucie mają wpływ niezliczone procesy metaboliczne, które zachodzą w naszych komórkach. Tylko i wyłącznie od nas zależy, czy z pożywieniem dostarczymy wszystkich makro i mikroelementów, koniecznych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

Organizm do utrzymania właściwej równowagi w swojej dynamicznej homeostazie potrzebuje 70 składników odżywczych dziennie. Niestety obecne żywienie nie jest w stanie zaspokoić wszystkich tych wymogów. Człowiek nigdy wcześniej nie spożywał tak olbrzymiej ilości sztucznych barwników, konserwantów, wzmacniaczy smaku i preparatów poprawiających wygląd artykułów spożywczych.

Analiza Pierwiastkowa Włosów może wskazać:

– nadmiar lub niedobór pierwiastków w tkankach, który może prowadzić do zaburzeń metabolicznych, co z kolei w dalszej perspektywie może przyczyniać się do powstawania przewlekłych chorób,

– poziom bariery antyoksydacyjnej,

– typ metabolizmu (wolny A,B,C,D lub szybki A,B,C,D),

– funkcjonowanie gruczołów dokrewnych,

– tendencje chorobowe,

– poziom pierwiastków toksycznych w tkankach i ich możliwość złego wpływu na metabolizm,

– stan układu nerwowego.

Analiza Pierwiastkowa Włosów jako narzędzie diagnostyczne bardzo skutecznie wspomaga leczenie zaburzeń:

– psycho-emocjonalnych (m.in. depresja, zła reakcja na stres),
– neurologicznych (m.in. SM, parkinsonizm, padaczka, autyzm),
– dermatologicznych (m.in. łuszczyca, bielactwo, wypadanie włosów, trądzik),
– kardiologicznych (m.in. miażdżyca, zawał),
– schorzeń kostno-stawowych (m.in. RZS, osteoporoza),
– dzięki APW można zniwelować problemy złego wchłaniania i wydalania (zaburzenia gastrologiczne) co pozwoli na prawidłowe odżywienie i naturalną detoksykację organizmu,
– związanych z chronicznym zmęczeniem i osłabieniem oraz z leczeniem otyłości.

Nie zapominajmy proszę, że każdy z nas jest indywidualnością biochemiczną i ma własne indywidualne potrzeby swojego organizmu.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *